Znáte nějakého Štíra? Tohle je 10 věcí, které byste o něm měli vědět!

Zrozenci Štíra se rodí jako trpěliví a odhodlaní lidé. Pokud s nimi však chcete žít v partnerském vztahu, musíte ho opravdu dobře znát. Když si s jeho poznáváním dáte práci, odmění se Vám to šťastným a spokojeným životem.

Přečtěte si o Štírovi fakta, která Vás překvapí. Určitě jste je všechny nevěděli. Sedí uvedené vlastnosti na někoho koho znáte?

10 vlastnosti Štíra

  1. Štír věnuje velkou pozornost ochraně svého srdce, takže každý, kdo se k němu chce přiblížit, bude potřebovat spoustu času a trpělivosti.
  2. Štír je dominantní. Štíří zrozenci vždy dominují ve vztahu. Pokud jejich partner bojuje o to, aby byl silnější, pak nebude vítězem. Pro Štíra je člověk dobrý partner ten, který přijímá jeho rozhodnutí a dělá mu radost.
  3. Štír je tvrdý, velmi přísný, nechce urazit svého partnera, ale je velmi upřímný, takže chce žít s člověkem, který to všechno přijímá.
  4. Štír nezapadá necitlivé sféry, bere si všechno k srdci.
  5. Je schopen projevit empatii. Přes svou vnější tvrdost může být Štír velmi emotivní, ale dobře to maskuje.
  6. Nejlepší partner pro Štíra je ten, který rozumí všemu, co Štír říká, aniž by musel vysvětlovat, jak se cítí.
  7. Pokud chcete pomoci Štírovi najít řešení určitého problému, nejlepší věcí, kterou můžete udělat, je být po jeho boku.
  8. Štír je ambiciózní, narodil se jako velmi motivovaný a energický, jeho kariéra bude vždy na prvním místě.
  9. Potřebuje člověka, který mu rozumí, respektuje ho a podporuje. Pokud pochopíte jeho ambice, bude zcela Váš, nikdy vás nebude frustrovat nebo urážet, když ho potřebujete.
  10. Štír je velmi dobrý pozorovatel. Jeho partner tak musí být přímý a vytrvalý člověk.

Sdílejte tyhle vlastnosti lidi narozených ve znamení Štíra i s Vašimi přáteli. Určitě se jim budou také hodit! 

zdroj: ketkes.com