5 překvapivých důvodu proč byste měli mít Štíra za Vašeho nejlepšího přítele!

Dnes se mnoho lidí o astrologii opravdu zajímá. Když se blíže seznámíte s charakteristikou Štíra, budete se na něj rázem dívat naprosto jinýma očima. Jen obtížně byste hledali spolehlivějšího člověka, než jsou lidé ve znamení Štíra.

Štíři vyhoví téměř všem požadavkům ostatních, pokud jsou o nich samo přesvědčeni. Štíři také nikdy nezaútočí, jako první. Jednoduše řečeno to znamená, že nikdy to nejsou oni, kdo konflikt vyvolává. My jsme pro Vás shromáždili 5 pádných důvodů, které by Vás mohly utvrdit v tom, že přátelství, nebo vztah se Štírem, je vyjímečné a opravdové.

Důvody proč mít Štíra za nejlepšího přítele

 1. Spolehlivost

  Štíři jsou vždy okamžitě připraveni pomoci ostatním. Nicméně, i oni pak očekávají, že pro ně uděláte automaticky totéž. Můžete si k němu vždy zajít pro radu a názor. Ochotně a zpravidla objektivně, Vám jej poskytne. Navíc také umí spolehlivě udržet jakékoliv tajemství. Nesnáší drby a pomluvy. Skoro ze zásady nikdy sám nikoho nepomlouvá. Svůj okruh přátel neopouští a střeží si jej.

 2. Smysl pro humor

  Jedním z hlavních rysů Štíra je smysl pro humor. Pokud jste ve společnosti, ve které se nachází i znamení Štíra, zaručeně se pobavíte. Štíři přímo oplývají inteligentním smyslem pro humor. Pokud se Štírem plánujete vyrazit do klubu, neváhejte. Jsou mistry tanečního parketu.

 3. Nadělá nic napůl
  Štíři jsou perfekcionisté. Nikdy neudělají nic jen napůl. Jsou velmi pracovití a vždy usilují o dokonalost. Vydají ze sebe pro své cíle vždy úplné maximum.Pokud jim zadáte nějaký úkol, můžete od nich čekat, že jej splní na té nejvyšší úrovni. Chvála je pro ně velkou motivací. Oni sami však chválou šetří.
 4. Občasné samotářství
  I přesto, že jsou lidé ve znamení Štíra přátelští a komunikativní, občas potřebují samotu. Pokud tedy od Štíra nějakou dobu nedostanete žádnou zprávu a ani jinak o sobě nedá vědět, nic se neděje. Potřebuje pouze svůj prostor pro relaxaci. Rád tráví večer s knihou. Dokáže také klidně proválet den u televize.Štír umí být sám se sebou a nevyžaduje stálou pozornost.
 5. Lhaní na něj nezkoušejte
  Štír má silně vyvinutý pozorovací smysl a ani intuice mu není cizí. Pokud se tedy muži v tomto znamení pokusíte lhát, nebudete úspěšná a nedaruje Vám to. Pokud jej podrazíte, umí být velmi mstivý.Pokud Štíra rozdráždíte, nevyplatí se Vám to.

Do komentářů nám napište, jaké zkušenosti se Štíry máte vy! Sdílejte tyhle super tyhle důvody proč mít Štíra za nejlepšího přítele s vašimi přáteli!