7 praktických tipů pro čistší, měkčí a voňavější prádlo – geniální nápady!

Pokud chcete, aby Vaše oblečení bylo čistší, měkčí a voňavější než kdykoliv předtím, určitě si musíte přečíst náš dnešní článek. V něm se dozvíte hned o několika tipech, které nemají obdoby a jsou geniální. Budete mile překvapeni tím, čím vším a jak můžete docílit dokonale čistého prádla, které nikdy nebylo lepší.

Vyzkoušejte naše tipy i Vy, určitě nebudete litovat. Výsledek Vás mile překvapí a jsou naprosto famózní.

7 triků na praní prádla

  1. Pouhých 5 tablet aspirinu pomůže od zažloutlých skvrn, které se na bílém prádle objevují. Většinou v důsledku pocení, nebo použití deodorantu. Tablety tedy rozdrťte a vhoďte do bubnu. Klasicky pak vyperte.
  2. Čtvrt šálku jedlé sody a jeden šálek octa nalijte do dávkovače prášku a aviváže. Tato famózní směs prádlo dokonale změkčí
  3. Jemné a hebké prádlo byste měli prát na nižší teplotu. Vysoká teplota neprospívá ani materiálu, ani barvám.
  4. Nedávejte při praní zbytečně moc pracího prášku. Nadbytek prášku prádlu škodí a ucpává mikrovlákna tkanin. Tím prádlo jen poškozujete.
  5. Přidejte k prádlu šálek octa. Zbavíte tak pračku i prádlo případného zápachu, ale ochráníte také pračku proti vodnímu kameni, který může napáchat velké škody.
  6. Pokud nechcete žehlit, stačí prádlo po vyprání lehce přejet vlhkým ručníkem. Tato metoda zbaví prádlo všech záhybů a pomačkání
  7. Do sušičky přidávejte kuličky z alobalu, které zbaví prádlo statické elektřiny a urychlí sušení.

Sdílejte tyhle super nápady na praní prádla i s Vašimi přáteli! Určitě se jim také budou hodit!