Horoskop těch nejlepších vlastností podle znamení zvěrokruhu! Jaké jsou ty vaše?

Jsou ženy komunikativní, jiné zasněné, pracovité, citlivé, vtipné nebo ty, co se vždy dívají na dobrou stránku všeho. Dnes podle horoskopu zjistíte, jaké vlastnosti nejlépe charakterizují právě Vás. Budete mile překvapeni tím, jak přesně charakteristika jednotlivých znamení přesně sedí.

Přečtěte si náš geniální popis a podělte se o něj se svými přáteli. I oni budou v údivu, jak přesná charakteristika to je.

Vlastnosti podle znamení zvěrokruhu

 1. Beran
  Beran je kreativní a velmi snadno se přizpůsobí. Pokud se pro něco rozhodne, absolutně to neopustí. Vždy se snaží dosáhnout toho, co chce. Žena Beran odráží ohnivou osobnost a platí za skutečného válečníka.
 2. Býk
  Žena v býku se vždy postaví za své přátele a rodinu. Nikdy se nenechá zlomit ani nejtěžšími zkouškami. Je velmi důvěryhodná a diskrétní. Můžete jí říci i ta nejhlubší tajemství. Jsou vždy oslnivou manželkou a stoprocentně pečující matkou. Není situace, kdy by se nezastaly svých blízkých.
 3. Blíženci
  Nevyčerpatelná studnice nápadů. Ženu v Blíženci nikdy nepřehlédnete. Má veliké charisma a je vždy připravena motivovat své okolí.
 4. Rak
  Pro ženu v Raku je nejdůležitější její rodina. Je jejím neotřesitelným pilířem. Miluje relaxační chvilky, které uklidňují ji a hlavně její blízké. Touží po klidu a míru, nesnáší shon. Je to obětavá a svědomitá osobnost, která nejraději dělá radost své rodině.
 5. Lev
  Silná osobnost, skutečný vůdce. Žena ve Lvu vždy přemýšlí, než něco udělá. Často pracuje na vedoucích pozicích a dosahuje enormních úspěchů. Jde o ambiciózní stvoření, kterému nevadí tvrdá práce. Pro svou kariéru Lev obětuje i volné víkendy.
 6. Panna
  Ráda plánuje a všechno si pečlivě promýšlí, než začne jednat. Okouzlující a smyslná bytost. V práci se jí rovněž daří cílit na nejvyšší místa, kterých se svou tvrdohlavostí většinou dosáhne.
 7. Váhy
  Jsou velmi komunikativní, na všechno mají názor. Vedle nich se nemůžete nudit, protože mají v rukávu vždy dobrý příběh, díky kterému se jejich okolí bude bavit. Váhy své okolí nezatěžují malichernostmi.
 8. Štír
  Díky neustálému rozjímání je schopná vyřešit jakoukoli situaci. Trpělivá a klidná osobnost. Neustále se snaží vytvořit pro sebe bohatý život. Přikládá velkou důležitost finanční nezávislosti.
 9. Kozoroh
  Je vždy zamyšlená a klidná. Nenechá na sebe působit negace. Usiluje o klidný život, nemá ráda shon. Její rodina je pro ni velmi důležitá, stává se skvělou matkou. Je velmi obětavá, dělá pro své blízké cokoli, a proto neočekává nic jiného než lásku.
 10. Vodnář
  Je to velmi otevřený jedinec, takže má velmi rád své okolí. Duchovně orientovaná žena. Její laskavost a obětavost zapůsobí na všechny, je to žena, na kterou se prostě nedokážete zlobit. Na vše má uklidňující odpověď, takže se na ni rodina vždy obrací s žádostí o radu.
 11. Ryby
  Nelíbí se jim být středem pozornosti. Okouzlující, krásná, ale trochu rezervovaná osobnost. Klidná a mírná. Její rodina je pro ni velmi důležitá. Nebojte se ně obrátit, v každé situaci odloží své starosti jen proto, abyste pomohli ostatním.

Sdílejte tyhle nejlepší vlastnosti lidi podle znamení zvěrokruhu i s Vašimi přáteli. Určitě se jim bude také líbit! 

zdroj: ketkes.com